HAKKIMIZDA

 • HAKKIMIZDA
  • Emek Lostra ?
  • Profesyonelliği, kalitesi ve güvenilirliği ile Türkiye’nin en önde gelen Lostra Salonu olan Emek kundura Lostra Salonu, bir ilk’e daha imza atıyor ve dünyanın ilk ve tek online Lostra Salonunu değerli müşterilerinin hizmetine sunuyor.
   Çalışmalarında, sıfır hata, sürekli gelişim ve yüksek kaliteyi benimseyen Emek kundura Lostra Salonu’nun hedefi değerli müşterilerinin yıllardır süre gelen dostluğuyla kazandığı küresel işletme kimliğini sürdürmektir.
   Özel sektördeki mağazalar ve serbest müşteri ile iyi ilişkilerin ve müşteri bağımlılığının temeli, Emek kundura Lostra Salonu’nun koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinde yatmaktadır. Bu ilkeyle hayata geçirdiğimiz CRM Uygulaması da kuruluşundan bugüne kendine temel ilke edindiğimiz Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’nin bir gereği olarak doğmuştur. Bu bağlamda, ayak sağlığını iyileştirici, ürünler sunan ve hizmetler üreten; karlı ve rekabetçi; çalışanların memnuniyetini sağlayan, iyi işleyen ve sürekli gelişen bir şirket olmak kaçınılamaz hedefimizdir.
 • Bir Yanıt Bırakın

  Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

  WordPress.com Logosu

  WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

  Twitter resmi

  Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

  Facebook fotoğrafı

  Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

  Google+ fotoğrafı

  Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

  Connecting to %s